
Tej gry chyba nie muszę przedstawiać. Tomb Raider to chyba najbardziej rozpoznawalna gra po serii The Sims. W grze produkcji Crystal Dynamics jesteśmy słynną Larą Croft, która po katastrofie stara się dowiedzieć, jaką tajemnicę skrywa miejsce w którym znalazła się wraz z załogą. Standardowo - elementu ucieczki również nie zabrakło. Czy Larze starczy sił na wydostanie się z wyspy?
KRÓTKI OPIS FABUŁY
Chyba nie trudno domyśleć się kim jesteśmy? W końcu to jedna z najsłynniejszych gier wszech czasów! Ale i tak napiszę - jesteśmy Larą Croft. Tomb Raider 2013 to restart całej serii legendarnej gry. Akcja rozpoczyna się scenką, w której widzimy jak statek, którym podróżuje bohaterka, na wskutek burzy rozbija się. Lądujemy na tajemniczej wyspie i nie wiemy co dalej, co z załogą. Jednak Lara to Lara, wiadomo, że nie podda się bez walki. Więc dziewczyna zagłębia się w wyspę, powoli odkrywa jej tajemnicę i odnajduje ocalałą załogę. (Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać o fabule, więc zostawię to tak.)
MOJE WRAŻENIA
Bardzo podobała mi się ta gra. Cierpiałem jak grałem, bo nawet na najniższych ustawieniach jakości miałem mocne lagi (uroki starych pecetów...). Mimo wszystko - bardzo polecam. Bardzo podobał mi się tryb eksplorowania wyspy. Walka też była w porządku (zrobili z Lary maszynę do zabijania, więc tryb walki nie mógł być męczący). Gra musi pięknie wyglądać na najlepszej jakości, tak bardzo żałuję... W ogóle, narobiłem sobie ochoty na przejście tej gry ponownie, ciekawe czy to zrobię. Najbardziej przeszkadzał mi polski dubbing, trochę kuleje, ale chciałem wiedzieć, o co chodzi w grze.
Chyba nie trudno domyśleć się kim jesteśmy? W końcu to jedna z najsłynniejszych gier wszech czasów! Ale i tak napiszę - jesteśmy Larą Croft. Tomb Raider 2013 to restart całej serii legendarnej gry. Akcja rozpoczyna się scenką, w której widzimy jak statek, którym podróżuje bohaterka, na wskutek burzy rozbija się. Lądujemy na tajemniczej wyspie i nie wiemy co dalej, co z załogą. Jednak Lara to Lara, wiadomo, że nie podda się bez walki. Więc dziewczyna zagłębia się w wyspę, powoli odkrywa jej tajemnicę i odnajduje ocalałą załogę. (Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać o fabule, więc zostawię to tak.)
MOJE WRAŻENIA
Bardzo podobała mi się ta gra. Cierpiałem jak grałem, bo nawet na najniższych ustawieniach jakości miałem mocne lagi (uroki starych pecetów...). Mimo wszystko - bardzo polecam. Bardzo podobał mi się tryb eksplorowania wyspy. Walka też była w porządku (zrobili z Lary maszynę do zabijania, więc tryb walki nie mógł być męczący). Gra musi pięknie wyglądać na najlepszej jakości, tak bardzo żałuję... W ogóle, narobiłem sobie ochoty na przejście tej gry ponownie, ciekawe czy to zrobię. Najbardziej przeszkadzał mi polski dubbing, trochę kuleje, ale chciałem wiedzieć, o co chodzi w grze.
OCENA
Ciągle wysokie noty, ale co poradzę, że gry fajne...? 9/10!
SCREENSHOTY
Tradycyjnie, pięć autentycznych screenów z gry.
ZWIASTUN
Fajny zwiastun, pokazuje trochę tryb walki, o fabule coś się dowiemy...
KUP





0 komentarze:
Prześlij komentarz